Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
×
×

RAJD „ZA POKÓJ W KRAJU” 25-26 CZERWCA 2016

MIEJSCE: MIASTO MIKOLAIV

Trzeci etap mistrzostw Ukrainy. Rajd zaliczany do klasyfikacji mistrzostw Ukrainy w formule mini-rally. Składał się z sześciu odcinków po około 22km. 

ZAŁOGA:

KIEROWCA: MARCIN PUTOWSKI

PILOT: STANISŁAW KOCYUBAN

AUTO: SKODA FABIA S 2000 KLASA: P7

Rajd zaczął się dość niefortunnie od przejazdu połowy odcinka bez wspomagania kierownicy i w kłębach kurzu za dogonionym poprzednim zawodnikiem, który ambitnie przez kilka kilometrów nie chciał dać się wyprzedzić co bardzo spowalniało jazdę. Na szczęście później było już tylko lepiej z każdym odcinkiem uzyskaliśmy lepsze czasy. Ostatecznie po pięciu odcinkach mieliśmy trzy miejsca. Na ostatnim odcinku poszliśmy na całość i udało się urwać kolejne 21 sekund co pozwoliło ostatecznie na zdobycie drugiego miejsca w klasie I.

 ZAŁOGA:

KIEROWCA: POLOSUCHIN ALEKSANDER

PILOT – GREBENIUK OLEKSIY

AUTO: SKODA FABIA S 2000 KLASA : P7

Rajd ten ekipa zaczęło bardzo dobrym startem. Na każdym odcinku miała najlepsze czasy zajmując pierwszą lokatę. Niestety na piątym odcinku awaria zawieszenia uniemożliwiła dalszą jazdę i zakończyła zmagania, wielka szkoda bo byłoby pewnie pierwsze miejsce. Taki niestety jest motorsport wygrywają Ci co dojeżdzają…

ZAŁOGA:

KIEROWCA – PAWEŁ GONTOWOI

PILOT – IVAN GERMAN

SKODA FABIA S-1600: KLASA PS6

Kolejna ekipa, która niestety nie ukończyła rajdu. Czasy były obiecujące, po pierwszym odcinku pierwsze miejsce, ale później pech. Już na drugim etapie rajdu poważnej awarii uległ silnik auta i załoga odpadła z rywalizacji…

Zdobyte mocne drugie miejsce Marcin Putowski/Stanisław Kocyuban pomimo pecha, który towarzyszył kolejnym dwóm załogom z Teamu Boramax, które nie ukończyły rajdu pozwoliło zająć końcowo ekipie Boramax Rally&Racing Team trzecie miejsce w klasyfikacji zespołów rajdowych. 

Jeśli chcesz zobaczyć relację z tego rajdu kliknij na poniższy link: