×
×

RAJD „ZA POKÓJ W KRAJU” 25-26 CZERWCA 2016

MIEJSCE: MIASTO MIKOLAIV

Trzeci etap mistrzostw Ukrainy. Rajd zaliczany do klasyfikacji mistrzostw Ukrainy w formule mini-rally. Składał się z sześciu odcinków po około 22km. 

ZAŁOGA:

KIEROWCA: MARCIN PUTOWSKI

PILOT: STANISŁAW KOCYUBAN

AUTO: SKODA FABIA S 2000 KLASA: P7

Rajd zaczął się dość niefortunnie od przejazdu połowy odcinka bez wspomagania kierownicy i w kłębach kurzu za dogonionym poprzednim zawodnikiem, który ambitnie przez kilka kilometrów nie chciał dać się wyprzedzić co bardzo spowalniało jazdę. Na szczęście później było już tylko lepiej z każdym odcinkiem uzyskaliśmy lepsze czasy. Ostatecznie po pięciu odcinkach mieliśmy trzy miejsca. Na ostatnim odcinku poszliśmy na całość i udało się urwać kolejne 21 sekund co pozwoliło ostatecznie na zdobycie drugiego miejsca w klasie I.

 ZAŁOGA:

KIEROWCA: POLOSUCHIN ALEKSANDER

PILOT – GREBENIUK OLEKSIY

AUTO: SKODA FABIA S 2000 KLASA : P7

Rajd ten ekipa zaczęło bardzo dobrym startem. Na każdym odcinku miała najlepsze czasy zajmując pierwszą lokatę. Niestety na piątym odcinku awaria zawieszenia uniemożliwiła dalszą jazdę i zakończyła zmagania, wielka szkoda bo byłoby pewnie pierwsze miejsce. Taki niestety jest motorsport wygrywają Ci co dojeżdzają…

ZAŁOGA:

KIEROWCA – PAWEŁ GONTOWOI

PILOT – IVAN GERMAN

SKODA FABIA S-1600: KLASA PS6

Kolejna ekipa, która niestety nie ukończyła rajdu, chociaż czasy były obiecujące, po pierwszym odcinku pierwsze miejsce, ale później pech. Już na drugim etapie rajdu poważnej awarii uległ silnik auta i załoga odpadła z rywalizacji…

Zdobyte mocne drugie miejsce Marcin Putowski/Stanisław Kocyuban pomimo pecha, który towarzyszył kolejnym dwóm załogom z Teamu Boramax, które nie ukończyły rajdu pozwoliło zająć końcowo ekipie Boramax Rally&Racing Team trzecie miejsce w klasyfikacji zespołów rajdowych. 

Jeśli chcesz zobaczyć relację z tego rajdu kliknij na poniższy link: