×
×

Kariera

Jeśli jesteś utalentowany, ambitny i kreatywny oraz widzisz możliwość rozwoju zawodowego i kariery w naszej firmie, a sprzedaż jest niewątpliwie Twoją pasją czekamy na Twoje CV i list motywacyjny! Wyślij nam swoją aplikację na adres: praca@seven7.pl

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:
Przedstawiciel handlowy w branży budowlanej

Twój zakres obowiązków: 

Lubisz sprzedawać produkty innowacyjne o najwyższej jakości oraz cenisz sobie samodzielność i ukierunkowanie na sukces finansowy? Szukamy właśnie Ciebie! Z nami otrzymasz możliwość rozwoju marki Boramax poprzez działania sprzedażowe i promocyjne wśród klientów w branży chemii budowlanej. Będziesz negocjować warunki handlowe i budować długoterminowe relacje z partnerami biznesowymi oraz reprezentować firmę podczas targów i prezentacji produktowych u klientów i wykonawców. Doświadczenie z klientami branży budowlanej oraz grupą PSB będzie Twoim dodatkowym atutem, ponieważ dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta.

Nasze wymagania

Jesteś mocny w sprzedaży i chcesz poznać branżę budowlaną – zapraszamy !!!

To oferujemy

Zapewniamy narzędzia do skutecznej pracy: samochód służbowy, smartfon i tablet. Wierzymy, że dasz z siebie wszystko, dlatego też otrzymasz wiele samodzielności w zarządzaniu swoim planem pracy oraz możliwości wdrażania własnych pomysłów sprzedażowych i promocyjnych. Liczymy na Twoją pomysłowość i odwagę. Jesteśmy zgranym zespołem i zawsze możesz liczyć na wsparcie na każdym etapie współpracy z klientem. Zatrudniamy na umowę o pracę a nasz system wynagrodzeń jest przejrzysty i premiuje osiągane wyniki sprzedaży.

Prosimy o umieszczenie w tytule aplikacji PH+ REGION na który aplikacja jest składana. Aplikacje CV + zdjęcie oraz list motywacyjny prosimy przesyłać pod adres: praca@seven7.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”